Danger 380 Volts

Dangerously drinkable. Approach at your own risk.

Naše šumivá srdcovka, vzniklá z touhy zachovat v lahvi mladost a energii, kterou má víno při svém přerodu ve sklepě. Moje věčné téma.

I zrod Dangeru byl velmi, ehm, energický: nalahvovali jsme tehdy v roce 2012 pět tisíc kusů s příliš vysokým zbytkovým cukrem a ze skladu lahví se stal sklad muniční, protože vlivem tlaku lahve začaly explodovat. Chvíli jsem těch pár hektolitrů zmizelých v kanále vydýchával, ale lekce zabrala, naučil jsem se chodit se vzorky do laboratoře, a když jsme si o pět let později poprvé s mou ženou otevřeli pokus č. 2, bylo to boží. Úplný životabudič. Ta energie, pochvalovali jsme si to tenkrát. Nekecám, pár metrů od nás v tu chvíli stál elektrický rozvaděč s takovou tou slavnou značkou Nebezpečí 380 V. A jméno i etiketa byly na světě, ve vteřině.

Danger je field blend z naší písčité vinice Sahary: Neuburg pro charakter, Muller pro množství a Muškát, aby to líp a voňaveji hrálo. Vzhledem k jeho opravdu nebezpečné pitelnosti ho lahvujeme i do magnumek (770V) a taky roztomilých "půllahví" aka 230V – když zrovna potřebujete jen trochu nakopnout a redbull vás neba, a nebo máte zrovna místo v kapse. Energie sbalená na cesty, znáte to .)

Kde to sehnat?  Zeptejte se mých distributorů.

Ke stažení:

Bubliny

Shopping cart

Nákupní košík

Dokončit objednávku