MYŠLENKY
V LAHVI

Milan Nestarec není vinařství. Vždycky mám tendenci lidi opravit, když slyším "Vinařství Milan Nestarec".

Milan Nestarec jsou myšlenky, prezentované skrze víno. Víno je jen médium pro můj pohled na svět. Mohl bych to dělat přes cokoliv jiného, ale přes víno je to zrovna extrémně zábavné. A společenské.

Čím jsem starší, tím víc pro své víno používám přívlastek „normální“. Ne autentické, naturální, přírodní, přirozené, etc. Nepoužívat herbicidy a jinou chemii na vinici? Normální. Neprovozovat eno-ekvilibristiku ve sklepě? Normální. Nepřidávat síru? Normální.

Jediné, na čem mi záleží, je konzistentní kvalita. Dlouhověkost. Chci si otevřít svoje víno za pět, deset let a posadit se na zadek z toho, jakou má stále energii a kondičku. A chci, aby si ho takhle mohl užít kdokoliv, ne jen horních deset nebo fanoušci hard-core natural věcí.

Je to nuda? Je to posun? Nevím. Prostě mi jen záleží na detailech. V nich je všechno (nejen ďábel). Od hlíny, do které vysadíš révu, přes tvůrce zachycující moje myšlenky svým uměním na našich etiketách, až po lidi, kterým to víno prodám. Chci být vždycky o krok napřed. Inspirovat, být inspirován. Uzavřený kruh. Ale zároveň otevřený všem, kteří se cítí být jeho součástí. Díky vám za to.

P.S. Myšlenky & pohlednice ze života vinaře servírovány taky na našem Instagramu.

- Milane, dělals někdy něco jinýho než víno?

- Ne.

NÁŠ TÝM

Vinaři jsou často vykreslení jako hrdinové nebo rock stars, ale ve skutečnosti se na výsledku podílí spousta lidí. Toto je můj all stars tým, kterému ani nevím jak poděkovat. Protože bez nich by toto všechno vůbec nebylo.

Milan
Lukáš
Miriš
Pepča
Vašek
Lenka
Mamka
Taťka
Shopping cart

Nákupní košík

Dokončit objednávku