KDE TO SEHNAT

Importéři, distributoři, přátelé. Lokálně i globálně.

Ježiši, já mám takový štěstí! Dělám to, o čem si myslím, že je správné, a lidi to baví a pijou to, aniž bych na ně musel tlačit nebo dělat kompromisy. A to všechno díky těmhle lidem: mým importérům, distributorům, přátelům. Nebýt jich, těžko můžu dělat to, co dělám, a solidně platit svůj tým.

Vinaři jsou často vykreslení jako hrdinové nebo rock stars, ale ruku na srdce, nebýt téhle globální sítě podobně smýšlejících lidí, co bych s tím vínem dělal. (OK, asi bych to zvládl vypít i sám, ale sem tam nemáš den, tak je fajn se podělit.) Obdivuju ty, co mají dar vidět v něčem potenciál i ve chvíli, kdy tomu naprostá většina (ještě) nevěří. Přesně to se stalo mně díky lidem jako Bogdan a Standa z Veltlinu, Honza Čulík z Thiru Tábor, který se mnou absolvoval většinu prvních zahraničních cest, francouzská spojka Fleur, Alex a David z Montréalu, Phil a Jenny z NY, Lulie z Japonska, Marko a Niko aka Balkan mafia - ti první, kteří naskočili na tuhle jízdu se mnou.

Když se topíš ve sračkách, protože tvoje víno doma skoro nikdo nechápe, a tito lidi ti řeknou, že je to dobrý, dodá ti to energii přímo nitrožilně. Možná to zní hodně pateticky, zvlášť od někoho jako já, komu není nic svatý. Ale těmhle lidem chci fakt úplně beze srandy říct velký, velký, velký díky.

Česká republika

Evropa

Severní a Jižní Amerika

Asie

Austrálie & Pacifik

Shopping cart

Nákupní košík

Dokončit objednávku