Limitky & co Teď můžou být tvoje.

Vinařův tekutý deníček. Pro všechny nadšence, zvědavce a sběratele.

Tak copak to tu máme...

Když s někým děláme degustační kolečko po sklepě, právě u těchto věcí mně nejvíc září očí. Vytahuju jednu lahev za druhou, vysvětluju, jak to vzniklo, a proč je to zrovna takový. Že je to z nějaké mikro parcely, která je něčím specifická. Nebo jsme si něco zkusili v malém, jak se to bude chovat. Nebo se to stalo náhodou, nedopatřením. Nebo se to nehodilo do jiného cuvée. Nebo nebo nebo….

Většinou se ty podpultovky pak vypily doma, protože co taky s tím mini množstvím. Ale teď mám konečně ideální příležitost dát každé lahvi – stránce z tekutého deníku neposedného vinaře – přiléhavý jméno a někdy i etiketu na míru od někoho, jehož/jejíž tvorba mě baví, kdo dotvoří její unikátní příběh. A podělit se o tu radost s vámi. K dispozici tady a teď, žádný druhý šance.

Pro ty, co stejně jako já často zapomínají včas nakoupit dárky, tu máme i dárkové poukazy - v mailu za 2 vteřiny, rodinná pohoda zachráněna. Bližší info k nim tady.

Pro ty, co chtějí zkusit naše klasická vína, jsme připravili i něco málo degustačních balíčků, taková seznamovačka v 6 nebo 12 dějistvích.

Pokud vás zajímají jednotlivé lahve / jiné složení packu / velkoobchodní spolupráce, obraťte se prosím na naše bezva distributory, to je jejich hřiště.

A ještě takový ty praktický věci:

- bližší info k dopravě (spoiler alert: nejvíc se vám vyplatí naplnit karton)

- náš e-shop je opravdu v eurech, tj. ceny v českých korunách jsou orientační. Při platbě z korunového účtu vám bude započítána částka odpovídající aktuálnímu EUR/CZK kurzu vaší banky.

A kam všude mi to pošlete?

Mrkni tady.

Shopping cart

Nákupní košík

Dokončit objednávku