Youngster

Next level Nouveau.

První ochutnání po vykvašení: okamžik v životě vína, který miluju ze všeho nejvíc. První setkání s novým ročníkem! Má neskutečné kouzlo: nevíš co tě čeká, těšíš se, si napjatý. Jak cesta do neznáma. Nebo první rande. Představuješ si, jaký by to mohlo být, ale dokud se to reálně nestane, nic nevíš… Vinařství je občas adrenalin. Moje víno má obvykle (naštěstí) tolik energie a espritu jako mladý člověk. Což mě baví tolik, že mu odpustím i tu občasnou mladickou naivitu a infantilitu.

Myslel jsem, že jak budu stárnout, začnu mít v oblibě 20 let starý archivy, u kterých budu zrale filozofovat. Není to tak, pořád miluju ten švih a nevycválanost mládí. A chtěl jsem je sdílet i s ostatními. Proto Youngster - polaroid toho, jak víno vypadá na podzim v našem sklepě, v sudu čerstvě po dokvašení.

Při objednání nikdy nevíte, z čeho přesně to bude (Nestarec Surprise!) - jen, že to bude blend, složený z těch nejpřístupnějších, nejvíc k pití připravených sudů nového ročníku. Další překvápko je etiketa, protože každý rok jsou na nich trochu jiné tváře, inspirované mými kamarády.

Pravidla Youngster klubu (ano, můžete o něm mluvit):

  • Objednávky jen jednou ročně, od září do přibližně poloviny října
  • Plníme jen předem objednané množství, žádná druhá šance už není
  • Tři varianty – bílá, růžová a červená

Vína jsou obvykle k dispozici k dodání/ prodeji začátkem listopadu. K pití hned, nachlazené a s otevřenou myslí.

Kde to sehnat?  Zeptejte se mých distributorů.

Ke stažení:

Shopping cart

Nákupní košík

Dokončit objednávku